Volwassenenfonds Sport & Cultuur
Twentebad werkt samen met het Volwassenenfonds Sport & Cultuur
Bij het Twentebad vinden we het belangrijk dat iedereen in de gemeente Hengelo kan sporten en gezond kan leven. Ook als je minder geld hebt. Daarom werken wij samen met het Volwassenenfonds Sport & Cultuur.
Dit fonds helpt volwassenen die weinig geld hebben. Zij betalen (een deel van) het lesgeld en soms ook spullen die je nodig hebt om te sporten.
Hoe werkt het Volwassenenfonds Sport & Cultuur?
Het Volwassenenfonds Sport & Cultuur helpt mensen om mee te doen aan sport en cultuur. Heb je een laag inkomen of krijg je een uitkering? Dan kun je hulp krijgen van het fonds. Zo kun je sporten zonder je zorgen te maken over de kosten.
Wil je sporten bij het Twentebad en gebruikmaken van het fonds? Dan kun je een aanvraag doen via een intermediair. Dit is iemand die je helpt, zoals een schuldhulpverlener, buurtsportcoach of maatschappelijk werker.
Het fonds betaalt het Twentebad lesgeld (voor zwemles, maar ook abonnementen) en soms ook de spullen die je nodig hebt. Zo kun je zonder zorgen meedoen met onze sport- en zwemlessen.
Wil je meer weten over het Volwassenenfonds Sport & Cultuur? Of wil je weten wie je kan helpen in jouw gemeente? Ga dan naar: www.volwassenenfonds.nl
