Het laatste zwemlesnieuws

** Hengelo, 7 april 2025 **


Beste ouder(s)/verzorger(s),

Pasen, Koningsdag en Bevrijdingsdag komen er aan. En niet te vergeten, het is ook bijna meivakantie!
In de 2 weken meivakantie gaan de zwemlessen gewoon door! Behalve op de feestdagen. Omdat wij ook recreatief geopend zijn in de vakantie, zijn er voor de zwemlessen een aantal wijzigingen. Hierover willen we je graag informeren.


1e Paasdag gesloten | 2e Paasdag geopend | Koningsdag gesloten | Bevrijdingsdag recreatief gesloten

  • Zondag 20 april is het 1e Paasdag. Die dag zijn wij gesloten. Alle zwemlessen komen te vervallen.
  • Maandag 21 april is het 2e Paasdag. Deze dag zijn wij recreatief geopend van 09.00u – 16.00u Alle zwemlessen en activiteiten van die dag komen te vervallen.
  • Zaterdag 26 april is het Koningsdag. Deze dag zijn wij gesloten. Alle zwemlessen en activiteiten van die dag komen te vervallen.
  • Maandag 5 mei is het Bevrijdingsdag. Deze dag zijn wij recreatief gesloten. In de ochtend is er banenzwemmen in het 50m Sportbad van 09.00u – 12.00u. Alle zwemlessen en activiteiten van die dag komen te vervallen.


Zwemles
Voor de volgende lesgroepen wijzigt er in de meivakantie niets
Alle groepen van 17.15u blijven ongewijzigd en zwemmen op hun normale tijd in de middag. Op zaterdag en zondag blijft (de hele dag) ongewijzigd. Hierbij blijven ook de kleedkamers ongewijzigd.
Let op! De donderdaggroepen zwemmen op hun ‘normale tijdstip’ maar hebben wel een wijziging in kleedkamer.


Maandag Turbogroepen
De maandag Turbogroepen komen op maandag 21 april te vervallen i.v.m. Pasen. Op 28 april worden de lessen verplaatst naar 08.30u – 10.00u. Op maandag 5 mei komen de lessen te vervallen i.v.m. Bevrijdingsdag. De kinderen kunnen zich bij komst omkleden in de kleedkamers in de zwemlesgang, links naast de receptie (zie schema).



Schema zwemles – Meivakantie (maandag 21 april t/m zondag 4 mei)
In het schema hieronder kun je zien op welk tijdstip je zoon/dochter moet zwemmen in de meivakantie. Ook zie je waar hij/zij zich kan omkleden voor de zwemlessen.
Let op! Op feestdagen komen de zwemlessen te vervallen.

Klik hier voor het zwemlesschema.



ZwemKids & SpecialKids
De Zwemkids en de SpecialKids gaan in de meivakantie niet door. Uiteraard zijn de kinderen tijdens onze recreatieve openingstijden van harte welkom om lekker te komen plonsen.


Familiezwemmen
Sinds kort is er op iedere zaterdag Familiezwemmen. Dus ook in de meivakantie! Naast dat we die dag ruim geopend zijn voor recreatief zwemmen, zijn we dan ook in de avond geopend van 17.00u – 19.30u.

Tijdens het familiezwemmen zijn er alleen gezinnen en/of ouder(s) met kinderen in de basisschoolleeftijd welkom om te oefenen voor de zwemles of gewoon om nog even lekker samen een duik te nemen. Zien we jullie dan?



Wij wensen jullie alvast een hele fijne meivakantie.

Mocht je vragen hebben over het bovenstaande, mail dan naar zwemles@twentebad.nl


Met sportieve groet,



Team Twentebad




"Houd onze website goed in de gaten op eventuele wijzigingen"