Het laatste zwemlesnieuws


Hengelo, 13 oktober 2025

Betreft: Zwemles is de herfstvakantie


Beste ouder(s)/verzorger(s),

De herfstvakantie staat voor de deur! 🍂 Tijdens de herfstvakantie gaan de zwemlessen gewoon door. Omdat wij in de vakantie ook recreatief geopend zijn, zijn er voor de zwemlessen een aantal wijzigingen. Hierover willen we je graag informeren.


Zwemles
Voor de volgende lesgroepen wijzigt er in de herfstvakantie niets;
Alle groepen van 17.15u blijven ongewijzigd en zwemmen op hun normale tijd in de middag. Ook de zaterdag blijft de hele dag ongewijzigd. Hierbij blijven ook de kleedkamers ongewijzigd.

Let op! De donderdaggroepen zwemmen op hun ‘normale tijdstip’ maar hebben wel een wijziging in kleedkamer.


Maandag Turbogroepen
Op de maandag zullen de Turbogroepen worden verplaatst naar 08.30u – 10.00u. De kinderen kunnen zich bij komst omkleden in de kleedkamers in de zwemlesgang, links naast de receptie (zie schema).


Schema zwemles – Herfstvakantie (maandag 20 oktober t/m zaterdag 25 oktober)

In het schema  kun je zien op welk tijdstip je zoon/dochter moet zwemmen in de herfstvakantie. Ook zie je waar hij/zij zich kan omkleden voor de zwemlessen.


ZwemKids & SpecialKids
De Zwemkids en de SpecialKids gaan in de herfstvakantie niet door. Uiteraard zijn de kinderen tijdens onze recreatieve openingstijden van harte welkom om lekker te komen plonsen.


Familiezwemmen
Iedere zaterdag is er Familiezwemmen. Dus ook in de herfstvakantie! Naast dat we die dag ruim geopend zijn voor recreatief zwemmen, zijn we dan ook in de avond geopend van 17.00u – 19.30u.

Tijdens het familiezwemmen zijn er alleen gezinnen en/of ouder(s) met kinderen in de basisschoolleeftijd welkom om te oefenen voor de zwemles of gewoon om nog even lekker samen een duik te nemen. Zien we jullie dan?



Wij wensen jullie alvast een hele fijne herfstvakantie.
Mocht je vragen hebben over het bovenstaande, mail dan naar zwemles@twentebad.nl



Met sportieve groet,



Team Twentebad

 




"Houd onze website goed in de gaten op eventuele wijzigingen"